THE FIDELITY SECURITY WAHL BARTMANN DAY HOSTED AT KINGS PARK
FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
UKZN PMB         vs       Richards Bay      UM 15:30
Durban Collegians       vs      Amanzimtoti      KP 10 15:30
College Rovers     vs     Varsity College     KP 3 15:30
Crusaders Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
UKZN PMB             vs     Richards Bay     UM 14:00
Durban Collegians     vs     Amanzimtoti     KP10 14:00
College Rovers          vs     Varsity College  KP3 14:00
Crusaders Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Ballito Dolphins        vs       Hillcrest      BALL 15:30
Westville Old Boys      vs     Jaguars        WOB 15:30
UKZN Durban             vs      PMB Collegians UD 15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Ballito Dolphins       vs     Hillcrest     BALL 14:00
Westville Old Boys    vs     Jaguars      WOB 14:00
UKZN Durban           vs      PMB Collegians    UD 14:00

KWA- ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
UKZN PMB     vs      Impendle              UM      13:00
Jaguars            vs      College Rovers    JAG      13:00

VARSITY SHIELD
VENUE TBC

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders        vs       Harlequins       CR       20:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders      vs       DUT  Rhinos     CR       19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Jags Berea Tech       vs      Reservoir Hills Rhinos      JAG      19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Crusaders                vs         Amanzimtoti                 CR       20:30
Richards Bay          vs          Durban Collegians      RB        20:30
UKZN PMB            vs          Varsity College            UM       20:30
College Rovers Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Crusaders          vs      Amanzimtoti              CR      19:00
Richards Bay    vs      Durban Collegians    RB      19:00
UKZN PMB      vs      Varsity College          UM     19:00
College Rovers Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Jaguars                vs         Ballito Dolphins      JAG         20:30
Durban Mets     vs         Hillcrest Villagers    METS     20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Jaguars          vs          Ballito Dolphins        JAG          19:00
Durban Mets     vs          Hillcrest Villagers     METS      19:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
Durban Collegians        vs             College Rovers      KP10      20:00
Crusaders                vs             Varsity College     CR2         20:30
UKZN Durban              vs             South Coast Warriors      UD     20:00

KINGSPARK CHALLENGE UNDER 20S B
Durban Collegians      vs     Varsity College     KP10    18:30
College Rovers         vs      Amanzimtoti        KP3      19:00
Crusaders              vs     Richards Bay        CR2       19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
College Rovers         vs      Varsity College    KP3     20:30
Clermont               vs      Mangosuthu University       CL      19:00
Durban Collegians BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Westville Old Boys      vs        Ogwini Bafana     WOB     19:00
Amanzimtoti             vs        Harlequins       AM       19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburgh          vs     Ogwini Bafana      QB     19:00
Kwantu Spears BYE
Burning Spears     vs     Sesikhona          KP7     19:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
PMB Collegians      vs        South Coast Warriors     PC     15:30
Zululand Rhinos     vs         Westville Old Boys     EMP    15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
PMB Collegians       vs      South Coast warriors     PC      14:00
Zululand Rhinos      vs      Westville Old Boys       EMP     14:00

KWA – ZULU NATAL WOMENS PREMIER LEAGUE
College Rovers      vs     UKZN Westville     KP3     13:00
Jaguars             vs     Impendle           JAG     13:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Hillcrest Villagers        vs        Amanzimtoti       Hill     19:00

DRSU CF Glew 5th Division
Jags Berea Tech          vs         Kwantu Spears      JAGS     20:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
College Rovers         vs    Richards Bay      KP3      20:30
Durban Collegians      vs    Crusaders         KP10     20:00
Varsity College        vs    Amanzimtoti       RS1      20:30
UKZN PMB BYE

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
College Rovers      vs       Richards Bay   KP3      19:00
Durban Collegians   vs       Crusaders      KP10     19:00
Varsity College     vs       Amanzimtoti    RS1      19:00
UKZN PMB BYE

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH SECTION
Jaguars                vs     Durban Mets                JAG       20:30
UKZN Durban            vs     Ballito Dolphins           UD        20:30
Hillcrest Villagers    vs    South Coast Warriors        HILL      20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH SECTION RESERVES
Jaguars                vs             Durban Mets                JAG          19:00
UKZN Durban        vs             Ballito Dolphins           UD           19:00
Hillcrest Villagers    vs             South Coast warriors       HILL         19:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
Durban Collegians       vs      UKZN Durban      KP7     19:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A CENTALIZED FIXTURE HOSTED BY MIDLANDS
College Rovers        vs           Varsity College         MID        19:00
Midlands              vs           South Coast Warriors    MID        20:30

KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20S
Crusaders          vs        College Rovers       CR    20:00
Amanzimtoti        vs        Varsity College      AM    19:00
Richards Bay       vs        Durban Collegians    RB    19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Clermont Whales Bye
Mangosutu University      vs       College Rovers     MU      19:00
Varsity College           vs       Crusaders          RS2     19:00
Durban Collegians         vs       Harlequins         KP7     20:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Westville Old Boys        vs         Harlequins       WOB     19:00
Ogwini Bafana             vs         Crusaders        SJ      20:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Sesikhona           vs        Reservoir Hills Rhinos     KP6     19:00
Ogwini Bafana      vs      Burning Spears      SJ     19:00
Clermont Whales Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Hillcrest        vs    South Coast warriors    HILL    15:30
PMB Collegians   vs    Zululand Rhinos         PC      15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Hillcrest            vs    South Coast Warriors     HILL     14:00
PMB Collegians       vs    Zululand Rhinos          PC       14:00

KWA – ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
UKZN PMB        vs      Jaguars            UM           13:00
Impendle        vs      College Rovers     Impendle     13:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
South Coast Warriors       vs      Crusaders               DM       20:00
Varsity College            vs      Durban Collegians       RS1      20:00
Midlands                   vs      UKZN Durban             MID      20:00

KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20S B
Durban Collegians          vs          Amanzimtoti              KP10      19:00
Varsity College            vs          Crusaders                RS1       18:30
College Rovers             vs          Richards Bay             KP3       20:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Amanzimtoti                vs          DUT Rhinos              AM         19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Crusaders       vs      College Rovers       CR      20:00
Amanzimtoti     vs      UKZN PMB             AM     20:30
Varsity College   vs      Durban Collegians    RS1     20:00
Richards Bay Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Crusaders      vs    College Rovers     CR     18:30
Amanzimtoti     vs    UKZN PMB     AM    19:00
Varsity College   vs    Durban Collegians  RS1    18:30
Richards Bay Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors  vs     Jaguars     SCW     20:30
PMB Collegians       vs     Durban Mets      PC      20:30
Zululand Rhinos         vs     Ballito Dolphins   EMP     20:30
UKZN Durban        vs     Westville Old Boys UD      20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
South Coast Warriors   vs     Jaguars     SCW     19:00
PMB Collegians      vs     Durban Mets     PC     19:00
Zululand Rhinos      vs     Ballito Dolphins   EMP     19:00
UKZN Durban      vs     Westville Old Boys UD     19:00

DRSU WAKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders      vs    Mangosuthu University   CR2     20:30
College Rovers BYE
Clermont     vs     Durban Collegians    CL      19:00
Varsity College    vs     Harlequins      RS 2    19:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders      vs     Harlequins CR2 19:00
Hillcrest Villagers   vs     Westville Old Boys     HILL     19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburg           vs         Jags Berea Tech        QB      19:00
Kwantu Spears        vs         Sesikhona                 KP6     19:00
Burning Spears       vs         Reservoir Hills Rhinos    KP6     20:30
Ogwini Bafana BYE

KWA – ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
UKZN ( Westville )      vs      Jaguars         UW       14:00
College Rovers          vs      Midlands        KP3      14:00

FIDELITY SECURITY KINGS PARK CHALLENGE
Amanzimtoti             vs         Crusaders          AM        19:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
Varsity College      vs     UKZN Durban     RS     19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Amanzimtoti       vs      Westville Old Boys      AM         19:00
Hillcrest         vs      Crusaders               HILL       19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
College Rovers      vs      UKZN PMB         KP3      20:30
Amanzimtoti        vs      Richards Bay     AM        20:30
Varsity College     vs     Crusaders         RS1       20:00
Durban Collegians Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP
College Rovers       vs       UKZN PMB          KP3       19:00
Amanzimtoti          vs       Richards Bay      AM        19:00
Varsity College      vs       Crusaders         RS        18:30
Durban Collegians Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors        vs           UKZN Durban           SCW        20:30
Westville Old Boys          vs           Ballito Dolphins      WOB        20:30
Hillcrest                   vs           PMB Collegians        HILL       20:30
Durban Mets                 vs           Zululand Rhinos       Mets       20:30

FIDELITY SECURITY FIRST SOUTH RESERVES
South Coast Warriors      vs      UKZN Durban          SCW      19:00
Westville Old Boys        vs      Ballito Dolphins     WOB      19:00
Hillcrest                 vs      PMB Collegians       HILL      19:00
Durban Mets               vs     Zululand Rhinos        METS     19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians           vs        College Rovers        KP10     19:00
Mangosuthu University       vs        Varsity College       MU       19:00
Clermont                    vs        Harlequins            CL       20:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Ogwini Bafana            vs        DUT Rhinos           SJ       20:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Burning Spears           vs        Kwantu                    KP6   19:00
Sesikhona                vs        Queensburgh               KP6   20:30
Jags Berea Tech Bye
Ogwini Bafana         vs        Reservoir Hills Rhinos    SJ     19:00

KWA- ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
UKZN ( Westville )       vs      Impendle         UW     14:00

Hillcrest Villagers       vs     DUT Rhinos       Hill      19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Durban Collegians       vs        Richards Bay        KP10        15:30
Amanzimtoti             vs        Crusaders           AM          15:30
Varsity College         vs        UKZN PMB            RS          15:30
College Rovers Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Durban Collegians       vs       Richards Bay       KP10        14:00
Amanzimtoti             vs       Crusaders          AM          14:00
Varsity College         vs       UKZN               RS          14:00
College Rovers Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Zululand Rhinos         vs        Jaguars                 EMP        15:30
Ballito Dolphins        vs        Durban Mets             BALL       15:30
PMB Collegians          vs        Westville Old Boys      PC         15:30
UKZN Durban             vs        Hillcrest Villagers     UD         15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Zululand Rhinos       vs        Jaguars                EMP        14:00
Ballito Dolphins      vs        Durban Mets            BALL       14:00
PMB Collegians        vs        Westville Old Boys     PC         14:00
UKZN Durban           vs        Hillcrest Villagers    UD         14:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
First Round Top 4 and Bottom 3

KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20S B
Varsity College       vs         College Rovers          RS2      15:30
Crusaders             vs         Durban Collegians       CR 1     14:00
Richards Bay          vs         Amanzimtoti             RB       15:30

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders             vs          Durban Collegians      CR2   15:30
College Rovers     vs          Clermont               KP3   15:30
Varsity College BYE
Harlequins           vs          Mangosuthu University  HQ    15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders          vs           Amanzimtoti              CR        14:00
Harlequins         vs           Ogwini Bafana            HQ        14:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburgh      vs      Burning Spears     QB        15:30
Reservoir Hills Rhinos    vs      Kwantu Spears      RES       15:30
Sesikhona BYE
Jags Berea Tech         vs       Ogwini Bafana      JAGS      15:30

KWA – ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
Round 2 ( Top 3 & Bottom 2 )
1st vs 3rd
4th vs 5th

DRSU FOADEN BOWL
Hillcrest Villagers           vs        Ogwini Bafana         HILL        19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Durban Collegians        vs        College Rovers       KP10           20:00
Richards Bay             vs        Varsity College      RB             20:30
UKZN PMB                 vs        Crusaders            UM             20:30
Amanzimtoti Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Durban Collegians          vs          College Rovers         KP10         18:30
Richards Bay               vs          Varsity College        RB           19:00
UKZN PMB                   vs          Crusaders              UM           19:00
Amanzimtoti Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Hillcrest vs Durban Mets HILL 20:30
Westville Old Boys vs Zululand Rhinos WOB 20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Hillcrest                  vs         Durban Mets               HILL       19:00
Westville Old Boys         vs         Zululand Rhinos           WOB        19:00

FRANK NORRIS UNDER 20S A
Second Round Top 4 and Bottom 3

KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20S B
Durban Collegians         vs        College Rovers       KP7         20:00
Varsity College           vs        Richards Bay         RS 1        19:00
Crusaders                 vs        Amanzimtoti          CR1         19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
College Rovers                 vs           Harlequins             KP3       19:00
Clermont                       vs           Crusaders              CL        20:30
Mangosuthu University Bye
Varsity College               vs           Durban Collegians      RS1       20:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
DUT Rhinos                  vs             Harlequins              DUT        19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Reservoir Hills Rhinos         vs        Queensburgh        KP6     18:30
Sesikhona                      vs        Jags Berea Tech    KP6     20:00
Burning Spears Bye
Ogwini Bafana                  vs        Kwantu Spears      SJ      19:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors       vs       PMB Collegians      SCW        15:30
Ballito Dolphins           vs       Jaguars             BALL       15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
South Coast Warriors      vs        PMB Collegians       SCW       14:00
Ballito Dolphins          vs        Jaguars              BALL      14:00

DURBAN CENTRALIZED FIXTURE FOR THE HIGHEST RANKED TEAM , THE FRANK NORRIS UNDER 20 A TROPHY WILLL BE AWARDED .
THIRD ROUND TOP 4 AND BOTTOM 3

KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20S B
Varsity College      vs      Durban Collegians     RS       18:30
Amanzimtoti          vs      College overs         AM       19:00
Richards Bay         vs      Crusaders             RB       20:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Crusaders         vs       Varsity College        CR      15:30
Richards Bay      vs       Amanzimtoti            RB      15:30
UKZN PMB          vs       College Rovers         UM      15:30
Durban Collegians Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Crusaders        vs     Varsity College        CR        14:00
Richards Bay     vs     Amanzimtoti            RB        14:00
UKZN PMB         vs     College Rovers         UM        14:00
Durban Collegians Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH SECTION
South Coast Warriors       vs        Ballito Dolphins   SCW        15:30
Jaguars                    vs        UKZN Durban       JAGS       15:30
Zululand Rhinos            vs        Hillcrest           EMP        15:30
Durban Mets                vs        Westville Old Boys  METS      15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH SECTION RESERVES
South Coast Warriors       vs            Ballito Dolphins       SCW     14:00
Jaguars                    vs            UKZN Durban            JAGS    14:00
Zululand Rhinos            vs            Hillcrest              EMP     14:00
Durban Mets                vs            Westville Old Boys     METS    14:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders              vs      College Rovers        CR     15:30
Clermont               vs      Varsity College       CL     15:30
Durban Collegians      vs      Mangosuthu University KP10   15:30
Harlequins BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Westville Old Boys vs DUT Rhinos WOB 15:30
Amanzimtoti vs Ogwini Bafana AM 15:30
Harlequins vs Hillcrest Villagers HQ 14:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Reservoir Hills Rhinos BYE
Burning Spears        vs        Jags Berea Tech        KP6       15:30
Sesikhona             vs        Ogwin Bafana           KP7       15:30
Queensburg            vs        Kwantu Spears          QB        15:30

KWA- ZULU NATAL WOMEN PREMIER LEAGUE
2ND VS 3RD UD

FRANK NORRIS U20A – 1st ROUND TOP4 cross BOTTOM 3 (ranking)
KINGS PARK CHALLENGE QF

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Durban Collegians        vs           UKZN PMB        KP10     15:30
Crusaders                vs           Richard Bay       CR       15:30
Amanzimtoti              vs           College Rovers    AM       15:30
Varsity College Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Durban Collegians         vs         UKZN PMB           KP10       14:00
Crusaders                 vs         Richards Bay       CR         14:00
Amanzimtoti               vs         College Rovers     AM         14:00
Varsity College Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors       vs         Durban Mets            SCW          15:30
Westville Old Boys         vs         Hillcrest              WOB          15:30
PMB Collegians             vs         Jaguars                PC           15:30
UKZN Durban                vs         Zululand Rhinos        UD           15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
South Coast Warriors       vs        Durban Mets                SCW       14:00
Westville Old Boys         vs        Hillcrest Villagers        WOB       14:00
PMB Collegians             vs        Jaguars                    PC        14:00
UKZN Durban               vs        Zululand Rhinos             UD       14:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians BYE
Mangosuthu University        vs         Clermont          MU          15:30
Varsity College              vs         College Rovers    RS          15:30
Harlequins                   vs         Crusaders         HQ          15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins                vs              Amanzimtoti           HQ         14:00
Ogwini Bafana             vs              Westville Old Boys    SJ         15:30
DUT Rhinos                vs              Crusaders             DUT         15:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Burning Spears            vs     Sesikhona            KP6          15:30
Reservoir Hills Rhinos    vs     Jags Berea Tech      RES          15:30
Kwantu Spears BYE
Ogwini Bafana             vs     Queensburgh          SJ           14:00

KWA- ZULU NATAL PREMIER LEAGUE WOMEN
1ST VS 2ND
5TH VS 4TH

FRANK NORRIS U20A –2nd ROUND TOP4 cross BOTTOM 3 (ranking)
KINGS PARK CHALLENGE SF
DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Amanzimtoti         vs      HILL      AM      19:00

THE FIDELITY SECURITY WAHL BARTMANN DAY AT THE ICONIC JONSSON WORKWEAR KINGS PARK
FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Crusaders          vs          Durban Collegians         KP      11:40
Richards Bay       vs          College Rovers            KP      13:20
Opening Ceremony KP 15:00
Amanzimtoti        vs         Varsity College            KP      15:30

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESEVES
Crusaders          vs        Durban Collegians      KP10      10:00
Richards Bay       vs        College Rovers         KP3       11:40
Amanzimtoti        vs        Varsity College        KP3       13:20
UKZN PMB Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH SECTION
Jaguars               vs      Westville Old Boys     JAGS   15:30
Hillcrest             vs      Ballito Dolphins       HILL   15:30
Zululand Rhinos       vs      South Coast Warriors   EMP    15:30
PMB Collegians        vs      UKZN Durban        PC     15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Jaguars            vs      Westville Old Boys    JAGs     14:00
Hillcrest          vs      Ballito Dolphins      HILL     14:00
Zululand Rhinos    vs      South Coast Warriors  EMP      14:00
PMB Collegians     vs      UKZN Durban        PC       14:00

FRANK NORRIS UNDER 20 A – TOP 4 BOTTOM 3
KINGS PARK CHALLENGE UNDER 20B
DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders         vs       Varsity College         CR2      15:30
College Rovers    vs       Mangosuthu University   KP3      15:30
Harlequins vs Durban Collegians HQ 15:30
Clermont BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins         vs       Westville Old Boys     HQ        14:00
Crusaders          vs       Ogwini Bafana          CR        14:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburgh BYE
Kwantu Spears         vs       Jags Berea Tech  KP6       15:30
Reservoir Hills Rhinos    vs       Sesikhona        RES       15:30
Burning Spears         vs       Ogwini Bafana    KP7       15:30

FRANK NORRIS UNDER 20A FINAL ROUND – TOP 4 BOTTOM 3 (ranking)
DW GEDDIE UNDER 20S B FINAL
DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Westville Old Boys       vs        Hillcrest Villagers         WOB       19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Jags Berea Tech          vs        Queensburgh       JAG        19:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
College Rovers          vs          Crusaders              KP3        15:30
Durban Collegians       vs          Varsity college        KP10       15:30
UKZN PMB                vs          Amanzimtoti            UM         15:30
Richards Bay Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
College Rovers              vs              Crusaders              KP3        14:00
Durban Collegians           vs              Varsity College        KP10       14:00
UKZN PMB                    vs              Amanzimtoti            UM         14:00
Richards Bay Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Westville Old Boys               vs         South Coast Warriors       WOB         15:30
PMB Collegians                   vs          Ballito Dolphins          PC          15:30
Jaguars                          vs          Hillcrest Villagers       JAGS        15:30
UKZN Durban                     vs         Durban Mets               UD          15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Westville Old Boys        vs         South Coast Warriors       WOB         14:00
PMB Collegians            vs         Ballito Dolphins           PC          14:00
Jaguars                   vs         Hillcrest Villagers        JAGS        14:00
UKZN Durban               vs         Durban Mets                UD          14:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians           vs           Clermont                KP7       15:30
Mangosuthu University       vs           Crusaders               MU        15:30
Harlequins                  vs          Varsity College          HQ        15:30
College Rovers BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins         vs        Crusaders           HQ      14:00
DUT Rhinos         vs        Amanzimtoti         DUT     15:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Reservoir Hills Rhinos    vs        Burning Spears      RES         15:30
Sesikhona            vs        Kwantu Spears       KP6        15:30
Ogwini Bafana BYE

KWA- ZULU WOMEN PREMIER LEAGUE
FINAL TO BE HOSTED AT JAGUARS AT 12:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
Amanzimtoti          vs      Durban Collegians     AM     15:30
Varsity College      vs      College Rovers        RS     15:30
Richards Bay         vs       UKZN PMB             RB     15:30
Crusaders Bye

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
Amanzimtoti       vs      Durban Collegians AM     14:00
Varsity College   vs      College Rovers     RS     14:00
Richards Bay      vs      UKZN PMB         RB     14:00
Crusaders Bye

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors     vs     Hillcrest       SCW      15:30
Zululand Rhinos       vs     PMB Collegians   EMP      15:30
Durban Mets        vs     Jaguars      METS     15:30
Ballito Dolphins        vs     UKZN Durban      BALL     15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
South Coast Warriors  vs      Hillcrest      WOB      14:00
Zululand Rhinos       vs      PMB Collegians    EMP      14:00
Durban Mets       vs      Jaguars     METS     14:00
Ballito Dolphins      vs      UKZN Durban      BALL     14:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders BYE
College Rovers     vs      Durban Collegians      KP3       15:30
Harlequins       vs      Clermont      HQ      15:30
Mangosuthu University  vs      Varsity College     MU     15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders       vs     Hillcrest Villagers     CR       14:00
Westville Old Boys      vs     Amanzimtoti      AM      15:30
DUT Rhinos        vs     Ogwini Bafana      DUT      15:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburgh      vs      Sesikhona       QB        15:30
Kwantu Spears     vs      Burning Spears        KP6        15:30
Reservoir Hills Rhinos    vs     Ogwini Bafana       RES       15:30
Jags Berea Tech BYE

KWA- ZULU NATAL WOMEN B LEAGUE FIXTURES
Amadube        vs       Endumeni Rhinos        Amadube        14:00
Zululand Rhinos        vs         Mighty Buffaloes        EMP        12:00

FIDELITY SECURITY MOOR CUP PREMIER LEAGUE
College Rovers         vs      Amanzimtoti                    KP3        20:30
Richards Bay           vs       Crusaders                        RB           20:30
UKZN PMB             vs        Durban Collegians        UM          20:30
Varsity College ( Bye )

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
College Rovers       vs        Amanzimtoti            KP3      19:00
Richards Bay        vs        Crusaders               RB       19:00
UKZN PMB          vs        Durban Collegians       UM       19:00
Varsity College ( Bye )

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Jaguars              vs         South Coast Warriors JAGS 20:30
Durban Mets       vs         PMB Collegians METS 20:30
Westville Old Boys   vs       UKZN Durban      WOB      20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Jaguars                   vs        South Coast Warriors    JAGS      19:00
Durban Mets        vs        PMB Collegians          METS      19:00
Westville Old Boys        vs        UKZN Durban             WOB       19:00

DRSU WALKER CUP 3RD Division
Clermont         vs       College Rovers         CL       20:30
Durban Collegians        vs       Crusaders     KP10       19:00
Harlequins           vs        Mangosuthu       HQ       19:00
Varsity College Bye

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders vs Amanzimtoti CR 19:00
Ogwini Bafana vs Harlequins SJ 20:30
DUT Rhinos vs Hillcrest Villagers DUT 19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Kwantu Spears vs Reservoir Hills Rhino KP1 19:00
Burning Spears vs Queensburgh KP1 20:30
Sesikhona BYE
Ogwini Bafana vs Jags Berea Tech SJ 19:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Ballito Dolphins        vs       Zululand Rhinos        BALL        15:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Ballito Dolphins        vs       Zululand Rhinos       BALL        13:30

SUPER RUGBY
CELL C SHARKS         vs         Emirates Lions       KP      17:15

DRSU FOADEN BOWL
Hillcrest Villagers      vs     Ogwini Bafana     HILL      19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders         vs         Clermont         CR       20:30
Durban Collegians       vs        Varsity College   KP10     19:00
Mangosuthu University BYE

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders       vs        Westville Old Boys         CR       19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Queensburgh        vs       Reservoir Hills Rhinos       QB       19:00
Kwantu Spears       vs       Ogwini Bafana        KP1      19:00
Burning Spears BYE
Jags Berea Tech       vs        Sesikhona        JAG      19:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Zululand Rhinos          vs        Durban Mets             EMP      1530
PMB Collegians          vs         Hillcrest                  PC       15:30
Ballito Dolphins         vs         Westville Old Boys        BALL     15:30
UKZN Durban            vs          South Coast Warriors       UD      15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Zululand Rhinos       vs        Durban Mets          EMP       14:00
PMB Collegians       vs         Hillcrest                   PC         14:00
Ballito Dolphins      vs         Westville Old Boys         BALL       14:00
UKZN Durban          vs         South Coast Warriors        UD         14:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Harlequins          vs          College Rovers            HQ       15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins        vs        DUT Rhinos        HQ        14:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Hillcrest Villagers         vs        Harlequins              Hill        19:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Jags Berea Tech          vs        Burning spears       JAG        19:00

FIDELITY SECURITY PREMIER LEAGUE MOOR CUP
College Rovers        vs         Durban Collegians            KP3            20:00
Varsity College       vs        Richards Bay                 RS             20:30
Crusaders             vs         UKZN PMB                     CR             20:30
Amanzimtoti ( Bye)

FIDELITY SECURITY WYLIE CUP PREMIER LEAGUE RESERVES
College Rovers           vs            Durban Collegians        KP3        18:30
Varsity College          vs            Richards Bay             RS         19:00
Crusaders                vs            UKZN PMB                 CR         19:00
Amanzimtoti ( Bye )

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Jaguars             vs          Zululand Rhinos         JAGS      20:30
Hillcrest          vs          UKZN Durban              HILL     20:30
Westville Old Boys   vs          PMB Collegians        WOB      20:30
Durban Mets          vs          Ballito Dolphins         METS     20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Jaguars         vs          Zululand Rhinos     JAGS    19:00
Hillcrest        vs        UKZN Durban           HILL    19:00
Westville Old Boys   vs      PMB Collegians        WOB     19:00
Durban Mets         vs        Ballito Dolphins      METS    19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
College Rovers          vs       Crusaders            KP4       18:30
Mangosuthu University   vs       Durban Collegians    MU        19:00
Kwantu         vs       Harlequins           KP6       20:00
Varsity College         vs       Clermont         RS2       19:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
DUT Rhinos         vs         Westville Old Boys   DUT 19:00
Ogwini Baffana     vs          Amanzimtoti         SJ     20:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Kwantu Spears        vs          Queensburgh       KP6      19:00
Ogwini Bafana vs Sesikhona SJ 19:00
Reservoir Hills Rhinos BYE

KWA-ZULU NATAL WOMEN B LEAGUE
Zululand Rhinos       vs         Amadube             EMP         13:00
Endumeni Rhinos       vs         Mighty Buffaloes      Dundee       13:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
Durban Mets           vs          UKZN Durban          METS        20:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
Durban Mets         vs          UKZN Durban          METS         19:00

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
UKZN Durban                  vs           Jaguars        UD         15:30
South Coast Warriors         vs           Zululand Rhinos        DM         15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
UKZN Durban               vs             Jaguars               UD      14:00
South Coast Warriors      vs             Zululand Rhinos       DM     14:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH
Westville Old Boys       vs       Crusaders        WOB        15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH
South Coast Warriors          vs        Westville Old Boys      DM      15:30

FIDELITY SECURITY FIRST DIVISION SOUTH RESERVES
South Coast Warriors        vs       Westville Old Boys        DM       14:00

KWA-ZULU NATAL WOMEN B LEAGUE
Amadube           vs        Mighty Buffaloes       Ladysmith      13:00
Zululand Rhinos    vs        Endumeni Rhinos        Empangeni      13:00

4 August 2018
Murray Cup First Round

11 August 2018
Murray Cup Quarter Finals

18 August 2018
Murray Cup Semi Finals

25 August 2018
Murray Cup Finals

01 September 2018
Dewar Shield Final First Division South vs First Division North