DRSU Walker Cup 3rd Division
Durban Collegians                         vs            Clermont                                          KP10                                                20:00
Crusaders                        vs            Mangosuthu University                 CR2                                                  20:00
Rovers                                     vs            Kwantu                                             KP4                                                  20:00
UKZN Durban                             vs            Amabhubesi                                     UD                                                   20:00

DRSU Foaden Ball 4th Division
Hillcrest                                           vs              Ogwini Baffana                            HILL                                                   19:00
Crusaders                                        vs              Harlequins                                    CR2                                                    18:30

DRSU CF Glew 5th Division
Scottsburgh                                    vs                Burning Spears                          SB                                                      20:00
Amanzimtoti                                   vs               Seskhona                                     AM                                                    19:00
Fidelity Rhinos                                vs                Jags Berea Tech                        KP10                                                  18:30
Kwantu                                             vs               Amabhubesi                               KP4                                                    18:30

DRSU FOADEN BOWL
Westville Old Boys                                    vs                                Amanzimtoti                                   WOB                    20:00

DRSU FOADEN BOWL
Westville Old Boys                                     vs                             Ogwini Baffana                            WOB                   20:00

DRSU Walker Cup 3rd Division
Kwantu                                          vs            Crusaders                                     KP1                                              20:00
Amabhubesi                                  vs            Durban Collegians                       KP7                                              20:00
Mangosuthu University                vs            Rovers                                          MU                                               19:00
Cleremont                                       vs             UKZN Durban                             CL                                                  19:00

DRSU Foaden Bowl 4th Division
Crusaders                                     vs              Ogwini Baffana                             CR2                                              19:00
Amanzimtoti                               vs               Hillcrest                                         AM                                              20:00

DRSU CF Glew  5th Division
Amabhubesi                                vs                Fidelity Rhinos                           KP7                                                 18:30
Jags Berea Tech                          vs                 Kwantu                                       JAGS                                               19:00
Amanzimtoti                              vs                 Scotsburgh                                  AM                                                 18:30
Burning Spears                           vs                 Sesikona                                      KP1                                                 18:30

DRSU Walker Cup 3rd Division
Durban Collegians                       vs              Kwantu                                          KP7                                               15:30
Rovers                                           vs              Cleremont                                     KP3                                               15:30
UKZN Durban                               vs              Crusaders                                      UD                                                 15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Scotsburgh                                vs                 Jaguars Berea Tech                      SB                                                    15:30
Fidelity Rhinos                          vs                  Burning Spears                            RES                                                 15:30
Kwantu                                      vs                   Amanzimtoti                               KW                                                 15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Amanzimtoti                           vs                      Harlequins                                AM                                              20:30
Hillcrest                                    vs                      Crusaders                                 HILL                                             20:00

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Amanzimtoti                        vs                        Fidelity Rhinos                          AM                                            19:00

DRSU FOADEN BOWL
Westville Old Boys                      vs                   Ogwini  Baffana                 WOB                                     20:00

DRSU WALKER CUP 3rd DIVISION
Rovers                                           vs            Durban Collegians                       KP3                                                   20:00
Amabhubesi                                 vs             Crusaders                                    KP1                                                   20:00
Clermont                                       vs            Kwantu                                         CL                                                      20:00
Mangosuthu University              vs           UKZN Durban                               MU                                                    19:00

DRSU CF GLEW 5th DIVISION 
Amabhubesi                             vs                  Scotsburgh                             KP1                                                       18:30
Jags Berea Tech                        vs                  Sesikona                                 JAGS                                                     19:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Hillcrest         vs.        Harlequins            HILL            19:00
Westville Old Boys        vs                      Crusaders                                   WOB                               19:00

FIDELITY SECURITY DRSU 3RD DIVISION
Durban Collegians         vs                      Crusaders                                       KP7                                         15:30
Kwantu                          vs                       Mangusuthu                                  KW                                          15:30
Amabhubesi                  vs                       Clermont                                        AB                                           15:30
UKZN Durban                vs                       Rovers                                             UD                                          15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Ogwini Baffana            vs                     Amanzimtoti                                  SJ                                             15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Scotsburgh              vs                        Kwantu                                           SB                                             15:30
Fidelity Rhinos        vs                        Sesikona                                         RES                                            15:30
Amabhubesi            vs                        Jags Berea Tech                              AB                                             14:00

DRSU FOADEN BOWL 4TH Division
Hillcrest          vs         Ogwini Bafana              HILL        19:00

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Jags Berea Tech                    vs             Burning Spears                                 JAG                            19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders                         vs                                Rovers                                            CR                                     15:30
Amabhubesi                    vs                                 Kwantu                                           AB                                    15:30
Mangosuthu                    vs                                 Clermont                                       MU                                    15:30
Durban Collegians          vs                                  UKZN Durban                               KP10                                  15:30

DRSU FOADEN BOWL 4th DIVISION
Harlequins                       vs                                    Crusaders                                  HQ                                      15:30
Amanzimtoti                 vs                                    Westville Old Boys                 `    AM                                      15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Amabhubesi                  vs                                      Amanzimtoti                            AB                                        14:00
Fidelity Rhinos              vs                                      Scotsburgh                                RES                                       15:30
Sesikona                         vs                                      Kwantu                              SES                                        15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins                          vs                          Westville Old Boys                                        HQ                  19:00
Hillcrest                               vs                          Amanzimtoti                                                  Hill                  20:00

DRSU WALKER CUP 3rd DIVISION
Durban Collegians        vs                                  Mangosuthu                                    KP6                        20:00
Crusaders                      vs                                  Clermont                                           CR2                       20:00
Rovers                           vs                                   Amabhubesi                                     KP1                       20:00
UKZN Durban              vs                                    Kwantu                                              UD                         19:00

DRSU FOADEN CUP 4th DIVISION
Ogwini Baffana           vs                                     Crusaders                                         KP6                       18:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Scotsburgh                vs                                      Sesikona                                               SB               20:00
Fidelity Rhinos          vs                                    Kwantu                                               KP6                       18:30
Amabhubesi             vs                                    Burning Spears                                   KP1                       18:30
Amanzimtoti            vs                                    Jaguars Berea Tech                           AM                         20:00

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Jaguars Berea Tech         vs                           Fidelity Rhinos                                     JAG                         19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Clermont                       vs                       Durban Collegians                                CL                                   15:30
Mangosuthu                 vs                       Crusaders                                               MU                                 15:30
Kwantu                          vs                       Rovers                                                     KW                                  15:30
Amabhubesi                 vs                       Ukzn Durban                                           AB                                   15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders                      vs                     Amanzimtoti                                          CR 2                                  15:30
Hillcrest                         vs                     Westville OLD Boys                               HILL                                   15:30
Harlequins                    vs                      Ogwini Baffana                                      HQ                                     15:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION 
Amabhubesi                 vs                     Kwantu                                                   AB                                         14:00
Amanzimtoti                 vs                    Sesikona                                                 AM                                         14:00
Burning Spears              vs                    Scotsburgh                                             BS                                           15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Crusaders        vs         Hillcrest            CR           19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians         vs                        Amabhubesi                                            KP7                      15:30
Crusaders                       vs                        Kwantu                                                    CR                        15:30
Rovers                            vs                         Mangosuthu                                            KP4                       15:30
UKZN Durban               vs                       Cleremont                                                 UD                           15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins                       vs                        Amanzimtoti                                        HQ                            15:30
Ogwini Baffana               vs                        Westville OLD Boy                               OB                             15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Scotsburgh                     vs                           Amanzimtoti                                       SB                            15:30
Sesikona                         vs                            Burning Spears                                   SES                           15:30
Fidelity Rhinos               vs                             Amabhubesi                                       RES                           15:30
Kwantu                          vs                              Jaguars Berea Tech                           KW                            15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Harlequins                   vs                            Hillcrest                                               HQ                                 19:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians          vs                            Kwantu                                               KP7                           20:00
Clermont                         vs                            Rovers                                                  CL                             20:00
Mangosuthu                    vs                            Amabhubesi                                       MU                          20:00
Crusaders                         vs                            UKZN                                                    CR                           20:00

DRSU FOADEN BOWL 4th DIVISION  
Crusaders                         vs                          Westville Old Boys                                CR                          20:00
Amanzimtoti                     vs                           Ogwini Baffana                                   AM                        20:00

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Amabhubesi                   vs                           Sesikona                                                KP1                      20:00
Jags Berea Tech             vs                           Scotsburgh                                            JAG                      18:30
Amanzimtoti                  vs                            Kwantu                                                  AM                      18:30
Burning Spears               vs                            Fidelity Rhinos                                      KP1                      18:30

DRSU FOADEN BOWL
Westville Old Boys                  vs                  Hillcrest                                     WOB                             20:00

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Durban Collegians                vs                Rovers                                           KP7                                   15:30
Crusaders                              vs                Amabhubesi                                  CR2                                   15:30
Kwantu                                   vs                Clermont                                      KW                                    15:30
UKZN Durban                        vs                Mangosuthu University              UD                                     15:30

DRSU FOADEN BOWL 4TH DIVISION
Amanzimtoti                           vs                 Crusaders                                    AM                                   15:30
Ogwini Baffana                       vs                  Harlequins                                  OB                                    15:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Scotsburgh                                vs                 Amabhubesi                                SB                                    15:30
Sesikona                                    vs                 Jags Berea Tech                          SES                                   15:30
Fidelity Rhinos                           vs                 Amanzimtoti                               RES                                   15:30
Kwantu                                      vs                 Burning Spears                            KW                                    15:30

DRSU WALKER CUP 3rd DIVISION
Crusaders                          vs                Rovers                                        CR                                15:30
Kwantu                             vs                 Amabhubesi                               KW                                15:30
Clermont                           vs               Mangosuthu                                CL                                 15:30
UKZN Durban                   vs                Durban Collegians                      UD                                15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Scotsburgh                        vs                Fidelity Rhinos                            SB                                 15:30
Sesikona                            vs                 Kwantu                                       SES                                15:30
Amabhubesi                      vs                 Amanzimtoti                               AB                                 15:30
Burning Spears                  vs                 Jags Berea Tech                         BS                                  15:30

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Amabhubesi                         vs                     Rovers                               KP4                                   20:30
Clermont                              vs                     Crusaders                          CR                                     20:00
Mangosuthu                         vs                     Durban Collegians             MU                                   20:00
Kwantu                                  vs                     UKZN Durban                     KW                                   20:30

DRSU CF GLEW 5TH DIVISION
Sesikona                              vs                     Scotsburgh                          KP4                                  19:00
Kwantu                                vs                     Fidelity Rhinos                    KP1                                  19:00
Amanzimtoti                       vs                      Jags Berea Tech                 AM                                    20:00
Burning Spears                   vs                       Amabhubesi                       KP4                                   18:30

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Crusaders                         vs                           Durban Collegians                                      CR                  15:30
Clermont                          vs                           Amabhubesi                                                CL                   15:30
Mangosuthu                    vs                           Kwantu                                                         MU                15:30
Rovers                              vs                            UKZN                                                           KP3                 15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Fidelity Rhinos                vs                       Sesikona                                                     RES                      15:30
Scotsburgh                      vs                       Kwantu                                                       SB                        15:30
Amabhubesi                    vs                       Jags Berea Tech                                         AM                      15:30
Burning Spears                vs                       Amanzimtoti                                               BS                      15:30

DRSU WALKER CUP 3RD DIVISION
Sesikona                        vs                         Amabhubesi                                                SES                        15:30

DRSU CF GLEW 5th DIVISION
Amabhubesi                 vs                        Mangosuthu                                                   AB                        15:30